Процессор үшін кулер, Deepcool, AK500S DIGITAL SE R-AK500S-BKADMN-GJD, Intel 1851/1700/1200/115х және AMD АСМА3 / АNN8, 2201W, 1430х3030 АNU5050Х1230X1165 165х010165х 118х011850-235 км-5030х30С1133-21150-235 = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 240W |
| Артикул | R-AK500S-BKADMN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.17 кг кг |
| Ауа ағыны | 68,99 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 125x96x160 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Бес мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200170240002 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 147794708 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1850 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 9 pin(USB 2.0) + 3pin (+5V-D-G ARGB) |
| Шу деңгейі | 28 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729532 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 003 ₸





