Процессор үшін кулер, Deepcool, AK400 G2 Digital NYX R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1, Intel 1851/1700/1200/115 CHU АТЕH 130х2.1801 133-233х0165 133х3033С 11833х0165С; V2.СNQV-2 133х0112х0112 112х01-233х011150/ = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 240W |
| Артикул | R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1.13 кг кг |
| Ауа ағыны | 63,4 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 156 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 132x92x156 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200178314231 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748909 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 2200±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com /products/Cooling/cpuaircoolers/AK400-G2-DIGITAL-NYX-AI-Dynamic-AdJostrument-KPU- Coodor-Weito digіton-dіmbul\2024 /12622) sabopuluries-22480652450-26512-227308233653435-235 = = = = = такие |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 34,5 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729679 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 871 ₸





