Жүруге арналған үй жолы, Xiaomi, UREVO Treadmill U1, New version, 6975165000483, 120кг-қа дейінгі салмақ, жылдамдығы 1 км/с-ден 6 км/сағ-ға дейін, 20оС; Күшейгіш, 53508250 00030; қашықтықта басқару пунктi, 1 500х200х1150 V200V503050 00050 111355048 1121101 11835 V010199 133333050 Қ мимо = = = = = = такие тығыздық, Сұр
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | No Name |
| Салмақ | 30 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 120 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LED дисплей | Время тренировки в целевой зоне, пройденное расстояние, расход калорий, текущая скорость |
| Артикул | URTM013 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Жасы | 14-60 лет |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | 3 спортивных режима |
| ТҮК коды | 0200310021553 |
| СЭҚ ТН коды | 9506919000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106262955 |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Номиналды кернеу | 220 В, 50 Гц |
| Көлем | 0,15 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 560W |
| Жылдамдық | Ең азы 1 км/сағ - Ең көбі 6 км/сағ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Ені | Беговое полотно 45см |
| Штрих-код | 6941413214094 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 160 390 ₸



