Сумен салқындатылатын кулер, Cougar, Helor 240, Intel 20х/1366/1300/115х және AMD AM4/AM3+, 2*120 мм ARGB, 600-1800RРМА|10%, 78,4СҒM, 37,1dB (192) Черных 135х27-227х27С1133-230х01 118х01 118х18 133х01 118х01 118х = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 180W |
| Артикул | RL-HLR240-V1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 2.58 кг кг |
| Ауа ағыны | 78,4 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 277х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200158598811 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105557325 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | LED |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | LGA2011-3/2011/1366/1156/1155/1150/775 және FM2+/FM2/FM1/AM3+/AN3/AM2+/AM2 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cooling/helor/ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Шу деңгейі | 37,1 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4715302442002 |
| Қуатты тұтыну | 3,84 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,36 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 52 385 ₸





