Компьютерлік корпус, Deepcool, CH160 МESH WH R-CH160-WHNMI0-G-1, Mini-TITX, Type-C*1/3.0*2, HD-Aadrohous Deportment Prezigherment Outncigs 172.50s Меңзердейін компонтерлар ОNVQNNX 1Х75х81XVQNVVV11-227-2816534 bigsti мимо = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.58 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH160-WHNMI0-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 172 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 336×200×283,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 305 |
| ТҮК коды | 0200136442822 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 135486569 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Бүйірлік: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CH160-Mesh-WH-Portable-High-Airflow-mini-ITX-Case/2024/19463.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412774006 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 298 ₸





