Компьютерлік корпус, Deepcool, CH170 DIGITAL WH R-CH170-WHNPI0D-G-1, Mini-ITX, Type-C*1/3.0*2, HD-АUQedus Пергребрлеуші компонтерден 172.50-ге дейінгі диаметрге жете алу мүмкіндігі 1-22,5 миль үшін b-21150х30 градусты құру үшін пайдалану үшін белгіленген режим үшін арналған 1-2 500х01х65 ұзындығы 150 миллиметр = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH170-WHNPI0D-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 172 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 250х200х380 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 305 |
| ТҮК коды | 0200136442648 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 133182600 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 (2,5 SSD / 3,5 HDD / Алдыңғы 120 ЖЕЛДЕТКІШ: үшеуінің бірін таңдаңыз) |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Бүйірлік: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 3 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com /products/Cases/CH170-DIGITAL-WH-M-ITX-Case-with-Screen/2024/18892.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX / SFX |
| Аналық платаның стандарты | Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412774211 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 35 738 ₸





