Компьютерлік корпус, Deepcool, MATREXX 30 DP-MATX-MATREXX30, Mini-ITX/Micro ATX, USB 3.0/2.0, HD-Audio+Mic, Салқындатқыш 1*120мм, Процессор салқындатқышының биіктігі 151мм дейін, VGA ұзындығы 250мм дейін, 1*5,25" (Mini-ITX үшін) /2*3.5"/2*2.5", Қалыңдығы 0,5мм, 405,8х193х378,2мм, Пайдаланусыз, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DP-MATX-MATREXX30 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 151 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 405,8х193х378,2 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 250 |
| ТҮК коды | 0200236641569 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100005536 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 сыртқы бөлік, 2 ішкі бөлік |
| Бөлімдер саны 5.25 | 1 сыртқы бөлік |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/fulltowercases/2021/11958.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412713715 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 363 ₸





