Процессорға арналған кулер, Deepcool, ASSASSIN VC ELITE, Intel 20x*/1851/1700/1200/15x және AMD AM5/AM4, 300W, 1* 140 мильх 150 мм. 180 градусқа 21 градус 180 градус 1200 км-ден кем болмаған 500— 130 миллардан кем болмаған про. (биллетер үшін - 30 фунт); 500—12 миллох30 км); ОСФ/1800 = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-ASN4-BKNVNN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.42 кг кг |
| Ауа ағыны | 61,2 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 164 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 144х147х164мм |
| Кепілдік | 6 жас |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 140 |
| Қосымша ақпарат | Жеті U-тәрізді мыс жылу құбыры, 6 мм |
| ТҮК коды | 0200210141306 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 149602529 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com /products/Cooling/cpuaircoolers/ASSASSIN-VC-ELITE-Vapor-Chamber-Elite-CPU-Air- Cooler/2024/21855.3,5MIN@jlument@ru@ru.rusroutroadz@stulrombooks@@stratoaste.jmbstrus@shttp.kz |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 29,3 дбА (Экстремалды режим)/ 22,6 дбА (Дыбыссыз режим) |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729761 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 63 050 ₸





