Процессорға арналған кулер, Deepcool, ASSASSIN VC ELITE WH, Intel 20x/1851/1700/1200/15х және AMD AM5/AM4, 300W,1х140х10% айналымы, 50—12000 км.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-ASN4-WHNVNN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.42 кг кг |
| Ауа ағыны | 61,2 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 164 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 144х147х164мм |
| Кепілдік | 6 жас |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 140 |
| Қосымша ақпарат | Жеті U-тәрізді мыс жылу құбыры, 6 мм |
| ТҮК коды | 0200208586461 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 146314333 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/ASSASSIN-VC-ELITE-WH-Vapor-Chamber-Elite- CpU-Air- Cooler/2024/21135.jtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 29,3 дбА (Экстремалды режим)/ 22,6 дбА (Дыбыссыз режим) |
| Штрих-код | 6933412729433 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 61 550 ₸





