Компьютерлік корпус, Deepcool, CH370 R-CH370-BKNAM1-G-1, Micro ATX/Mini-ITX, USB 3.0*2, HD-Audio+Mic, Салқындатқыш 1*120мм, Процессор салқындатқышының биіктігі 165мм дейін, VGA ұзындығы 320мм дейін, 2*3.5"/2+1*2.5", Болат 0,6, 413х215х431мм, Пайдаланусыз, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH370-BKNAM1-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 413х215х431 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200209205422 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106447614 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (2 x 2,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/fulltowercases/CH370-Micro-ATX-Case/2022/15949.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412715061 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 140 ₸





