Монитор, ZOWIE, XL2411K, 9H.LJPLB.QBE,24", 1920х1080, TN, 144 Гц, 16:9, 320 кд/м2, 1000: 1, 1 мс, 16, 7 млн., 178/ 178, VigrayWi—ІWІХVW 1-тармақшасымен ішіне VUNO 100%50 миллинметр құрастырған VUNUN OVASN ONWI = = = = = = = такие жиынтық, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zowie |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 10.1 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9H.LJPLB.QBE |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Бейне шығысы | HDMI / DVI / DP |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 525/370x571x200 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Экран диагоналы | 24" |
| ТҮК коды | 0200261538469 |
| СЭҚ ТН коды | 8528521000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101306445 |
| Контраст қатынасы | 1000:1 |
| Материал | Металл/пластик |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | LED |
| VESA өлшемі | 100х100 мм |
| Экран өлшемі | 531.36 x 298.89 |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Корпустағы қосқыштар | HDMI 1.4 x2/HDMI 2.0/DP 1.2/құлаққаптарға арналған ұяшық |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://zowie.benq.com/ru-ru/monitor/xl2411k.html#game-product-overview-anchor |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экран матрицасының түрі | TN |
| Көру бұрышы | 170/160° |
| Түсі | Қара |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 4718755083402 |
| Жарықтық | 320 кд/шаршы метр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 125 321 ₸





