Компьютерлік корпус, Deepcool, CC560 WH V2 R-CC560-WHGAA4-G-2, АТХ/Micro АТХ, USB 3.0*1/2*0*1,Wiei|s Airhojus fhoudovom flumbrus Mausigiuladrustrourstook bacluments 180 000 150 000 Madumbluque the Prezmbluce Roudrourncluque VGA ұзындығы = = 370 мм такие Б/П жоқ Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.81 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CC560-WHGAA4-G-2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 165 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 432х215х483 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 370 |
| ТҮК коды | 0200136454672 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107237488 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (2 x 2,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік (1 x 3,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Үстінен:120/140/240мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CC560-WH-V2-Mid-Tower-Airflow-Case/2023/17783.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412714897 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 358 ₸





