1STPLAYER, TS2 240 BLACK, Intel: LGA1700/1851/115х/1366/2011 және AMD: AM5/AM4/AM3/AM2/FM2/ҒМА3,TP 25вW, 130 градусқа жеткізу үшін 500-2 миллокомама 1х2.50 165 фунт 118 фунт 150 135 135 135 фунтқа 1 млрд 1 133 133 1 1 500 000 500 мың 1 1 500 1 = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 250W |
| Артикул | TS2 240 BLACK |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 1.52 кг кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 277х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 350 |
| ТҮК коды | 0200208620554 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 114754339 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 1800 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 2011 / 1700 / 1366 / 115х / АМ5 / АМ4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.1stplayer.com/productdetails/id/227.html |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 36,49 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418983375 |
| Қуатты тұтыну | 3,36 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,6 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 34 900 ₸





