Монитор, ZOWIE, XL2731K, 9H.LKCLB.QBE, 27", 1920x1080, TN, 165 Гц, 16:9, 320 кд/м2, 1000:1, 1 мс, 16.7 млн., 178/178, HDMI*3, DP*1, Аудиопорт*1, встроенный БП, VESA 100*100 мм, Регулировка высоты/наклона/вращения/поворота, S Switch (5-way), кабель DP в комплекте, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zowie |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 12.7 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB порты | USB типті A тек техникалық қызмет көрсету және жергілікті желіні конфигурациялау құралы үшін |
| Артикул | 9H.LKCLB.QBE |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Бейне шығысы | HDMI / DVI / DP |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 562,2/407,2х628,6x217,9 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Экран диагоналы | 27" |
| Қосымша ақпарат | Төмен көк жарық, жыпылықтаусыз артқы жарық (Жыпылықтаусыз), жақтаусыз (кинотеатр экраны) |
| ТҮК коды | 0200236613344 |
| СЭҚ ТН коды | 8528521000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105667475 |
| Контраст қатынасы | 1000:1 |
| Материал | Металл/пластик |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | LED |
| VESA өлшемі | 100х100 мм |
| Экран өлшемі | 597.6 x 336.2 |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://zowie.benq.com/ru-ru/monitor/xl2731k.html#game-product-spec-anchor |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экран матрицасының түрі | TN |
| Көру бұрышы | 170/160° |
| Түсі | Қара |
| Экранды жаңарту жиілігі | 165 Гц |
| Штрих-код | 4718755086434 |
| Жарықтық | 320 кд/шаршы метр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 174 100 ₸





