Компьютерлік корпус, Deepcool, CG 580 4F V2 WH R-CG580-WHADA4-G-2, АТX/Micro АТX/Mini-ITX, USB 3.1* 1 / 1.5 2,5 000 Безен, 1180 милларь; 1101х12х0150; 150х01 500; VQUWVW-2; КVС-230 КІШ Құрыштар мен тоғандарға арналған диаметрлері 1427х18 мимо. = = = = = такие Б/П жоқ Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CG580-WHADA4-G-2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 176 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 437х235х501 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200158705073 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145447344 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы:120/140/240/280/360мм; Бүйір жағы:120/240/360мм; Артқы жағы:120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6933412765400 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 568 ₸





