Компьютерлік корпус, Deepcool, CH560 DIGITAL R-CH560-BKAPE4D-G-1, E-ATX/АТХ/Micro АТХ/Mini-ITX, USB 3.1х1/350х1.5 КzNNNew bigjort 130-265 км-2х30х50б12х27х27С3012 133 км-2х27 км-2х33х33 1-230х33 км 165 милиметр = = = = = = такие Б/П, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.92 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-CH560-BKAPE4D-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 175 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 458х230х471 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 380 |
| ТҮК коды | 0200210068016 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 115895573 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (2 x 2,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Жоғарыдан:120/140/240/280/360мм; Артынан:120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cases/CH560-DIGITAL-Airflow-Case-With-Status-Screen/2023/17174.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412774860 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 66 059 ₸





