Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6624.24.100, 124 серия, 19'' 24U, 600*600*1200 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің терезелері бойынша тесіп өтіп шыңдалған терезе такиетрлген; Алдыңғы қақпалығы терезе алдыңғы терезеге терезенің алдыңғы терезеге тиген алты қабат тесік бар, алдыңғы әйнектерiне алдыңғысы үшiн дөңгелекше алты қабатты темірi алты қабырғалары бар терезенің алғыш қабырғасы бар терезенің алғыш темір мимо = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 57.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6624.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 24U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х600х1200 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200214382675 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0,25 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 370 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6916091100014 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 195 499 ₸



