Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6838.24.100, 124 серия, 19'' 38U, 600*800*1800 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің алдыңғы есіктерінің терезелері перфорациялық протикульдер арқылы ашылып тартылған алдыңғы, алдыңғы терезе алдыңғы жағында алдыңғы алдыңғы бұрышын бар терезенің алдыңғы терезе, алдыңғы алдыңғы жағында алдыңғы терезе бар қақпалығының алдыңғы алдыңғы жағында қабырғаларының алдыңғы жағында үш қабатқа бар қабырға бар үш қабатты аспасы бар дөңгелек қорапшалы қабырға = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 90.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6838.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19'' 38U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х800х1800 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200230989810 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0.37 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 570 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6900110101519 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 279 646 ₸



