Компьютерный корпус, Aerocool, P500B Digi-BK-v1, ATX/Micro ATX, USB 2*3.0/2.0, HD-Audio+Mic, USB 1*Type C/2*3.0, Высота процессорного кулера до 170 мм, Длина VGA до 425мм, 2*3.5"/3*2.5", Толщина 0,6-0,8мм, 445x235x500мм, Без Б/П, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AeroCool |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ACCM-PN09143.11 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 170 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 445x235x500 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 425 |
| ТҮК коды | 0200210139891 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 153899681 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 внутренних (3 x 2.5” или 2 x 3.5”/1 x 2.5" или 1 x 3.5”/2 x 2.5") |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 внутренних (2 x 3.5”/1 x 2.5" или 1 x 3.5”/2 x 2.5") |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Сверху: 120/140/240/280/360мм; Сбоку: 120/240/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://aerocool.io/product/p500b-digi/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711530964057 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 50 122 ₸





