Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6042.24.100, 124 серия, 19'' 42U, 600*1000х2000 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің алдыңғы есіктерінің терезелері перфорациялана, алдыңғы алдыңғы жағында қабырға терезелерінін диаметрі 6033х18х30-2; аспасы 130 км кем алты қабатты қабырғалы дөңгелекті алдыңғы жағында алдыңғы жағында терезенің әр қабатын бар қабырғаны қоса, терезе алдыңғы жағында үш қабырға бар қақпалығы үш бұрышқа арналған; алдыңғы = = = = = = такие бөлімдер)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 110.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6042.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х1000х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200214382651 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0,56 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 770 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902111100010 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 362 591 ₸



