Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.6242.24.100, 124 серия, 19'' 42U, 600*1200*2000 мм, Ш*Г*В Есік жақтарынан тескішті әйнек, алдыңғы есігі терезе қабырғаларының алдындағы ашылған дөңгелекті темір қабырғалы алдыңғы терезе; аспасы алтын көмірге арналған алты қабатты темір қабырға бар терезе қақпақтарының бар терезе қақпақтарының үш қабатын бар қабырғалы алдыңғы әйнекті; АХХС 1 КІАР Бойшаң; = = = = = = такие бөлімдер)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 128 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6242.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х1200х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200213754992 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0.63 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 970 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6926092014012 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 373 333 ₸



