Компьютерный корпус, HAVN, BF 360 Flow White (HVN-CA-BF360-03), E-ATX/ATX/Micro ATX, USB 1*Type C/2*3.0 , Кулер 2*180/1*140 мм, Высота процессорного кулера до 195 мм, Длина VGA до 410мм, 1*3.5"/2*2.5", Толщина 0,8мм, 515x254x522.6мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 17.05 кг |
| Негізгі | |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HVN-CA-BF360-03 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 180 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 195 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 515x254x522,6 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 410 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 154171649 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 10 внутренних (конвертируются из 3,5") |
| Бөлімдер саны 3.5 | 5 ішкі бөлік |
| Көлем | 0.14 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240/280/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://havn.global/products/bf-360-flow?srsltid=AfmBOop1jKlwV9fbPUOC4mBtdRCN3O_qbpMXdP-qPBgTOm28LuMh-N8s |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4251442513641 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 106 002 ₸





