Коммуникациялық шкаф, SHIP, 601S.8242.24.100, 124 серия, 19'' 42U, 800*1200х2000 мм, Ш*Г*В; Алдыңғы есіктің алдыңғы есіктерінің терезелері перфорациялық түрде тоқын терезенің алдыңғы терезе, аспасы бар терезе алдыңғы әйнектерi бар алдыңғы қақпалығының алдындағы қақпалығының алдындағы терезе бар алдыңғы жағында керi терезе бар үш қабат iшебін қоса алғанда қабырғасымен үш бұрышқа соғу үшін арналған алдыңғы жағында терезенің әр қабатты = = = = = = такие бөлімдер)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 152.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.8242.24.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 800х1200х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алты бұрышты саңылаулары бар перфорацияланған болат есік |
| ТҮК коды | 0200213752448 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 800 келіге дейін |
| Көлем | 0,79 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірлерінде тесіктері бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 970 мм |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6922061100960 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 505 833 ₸



