Үздіксіз қуат көзі, Eaton, 5PX2200IRT3UG2, Тірек 19" 3U, Қуаты 2200ВА/2200 Вт, AVR жұмыс диапазоны: 160-294В (150-294В дейін реттеу мүмкіндігімен), Таза синусоида, Бат.: 12В/7Ач*6шт., 10шт.: 8 IEC C13 (10A), 2 IEC C19 ( 16A), Smart, USB-B, RS232, SNMP ұясы, LCD, ABM, Түсі Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 6 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 5PX2200IRT3UG2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 43,8x48,3x12,9 |
| Кепілдік | құрылғыға 3 жыл, аккумуляторға 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 160-294В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| ТҮК коды | 0200213747918 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 х С13 + 2 х С19 |
| Жинақтау | Жүктеуге арналған 2 IEC қуат кабелі + RS232 кабелі + USB кабелі + орнату жинағы |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2200ВА/2200Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,13 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.5PX2200IRT3UG2.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172104762 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 722 926 ₸





