Үздіксіз қуат көзі, Eaton, 9SX2000IR, Онлайн, Тірек 19" 2U, Қуаты 2000ВА/1800 Вт, AVR жұмыс диапазоны: 200-276В (140-276В дейін реттеу мүмкіндігімен), Бат.: 12В/7АЧ*6шт., Таза синусоида, 8 шық.: 8 IEC C13 (10А), Smart, USB-B, RS232 , SNMP ұясы, LCD, ABM, Түсі Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 6 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 9SX2000IR |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 43,8х60,8х8,65 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 200-276В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 х МЭК С13 |
| Жинақтау | Жүктеуге арналған 2 IEC қуат кабелі + RS232 кабелі + USB кабелі + орнату жинағы |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2000ВА / 1800Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-96% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.9SX2000IR.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172090973 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 982 148 ₸





