Источник бесперебойного питания, Eaton, 3S700D, Мощность 700ВА/420Вт, Диапазон работы AVR: 184-264В (с возможностью регулировки до 161-284В), Бат.: 12В/7 Ач*1шт., 8 вых.: 8 розеток Schuko (из них с питанием от батареи - 4), 2 USB порта с током до 2A, RJ-11/RJ-45, Smart, USB-B, LED, Цвет Чёрно-Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 3S700D |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 17х33,5х8,6 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 184-264В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB |
| ТҮК коды | 0200213748045 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Schuko аккумуляторлық қолдауымен + 4 х Schuko асқын кернеуден қорғағыш функциясымен + 2 х USB |
| Жинақтау | жылдам іске қосу нұсқаулары + орнату және қауіпсіздік нұсқаулары + USB кабелі |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 700ВА/420Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-85% қатысты. ылғалдылық |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.3S700D.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 743172101761 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 61 129 ₸





