Источник бесперебойного питания, Eaton, 5E1600UD, Мощность 1600ВА/900Вт, Диапазон работы AVR: 140-300В, Бат.: 12В/7 Ач*2шт., Аппроксимированная синусоида, 4 вых.: 4 розетки Schuko, 1 USB порт, Цвет Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 5E1600UD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 13,3x33x18 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 140-300В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 1600ВА / 900Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-85% қатысты. ылғалдылық |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.5E1600UD.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3553340704345 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 136 858 ₸





