Источник бесперебойного питания, Eaton, 9SX11KiRT, Комплект: 9SX11KiRT - 1шт, 9SXEBM240 - 1шт, рельсы 2шт, Онлайн, Стоечный 19" 6U, Мощность 11000ВА/10000Вт, Диапазон работы AVR: 176-276В (с возможностью регулировки до 100-276В), Бат.: 12В/7 Ач*20шт., Чистая синусойда, клепная колодка, Smart, USB-B, RS232, SNMP слот, LCD, ABM, Цвет Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 89 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 20 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 9SX11KiRT |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 6U |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 44х70х26 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 176-276В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Жөнелту жинағы | 9SX11KiRT - 1шт, 9SXEBM240 - 1шт, рельсы 2шт |
| Жинақтау | Қуат модулі + батарея модулі + монтаждау жинағы + RS232 кабелі + USB кабелі |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 11000ВА / 10000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,48 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.9SX11KIRT.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172039392 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 820 214 ₸





