Компьютерлік корпус, Cougar, MX600 Mini RGB, Micro ATX/Mini ITX, USB 1*Type C/2*3.0, 4 Pole Headset Audio Jack & RGB Button, Салқындатқыш 2*16см ARGB/1*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 175 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 380 мм-ге дейін, 2*3.5"/2+1*2.5", Қалыңдығы 0,6мм, 445х232х456мм, Пайдаланылмаған, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.79 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGR-5GC9B-RGB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 160 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 175 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 445х232х456 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 380 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 131028162 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (1 x 2,5 және 2 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/140/240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм; Бүйірлік: 120/240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/mx600-mini-rgb/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483778018 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 46 658 ₸





