Компьютерлік корпус, Cougar, Airface Pure Pro Black, ATX/Micro ATX/Mini ITX, USB Type-C/2*3.0, HD-Audio, Салқындатқыш 4*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 175 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 320 мм-ге дейін, 2*3.5"/2+1*2.5", Қалыңдығы 0,6мм, 375х220х460мм, пайдаланусыз, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGR-2GA5B-P |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 175 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 220x375x450мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142794875 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі (2 x 2,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік (1 x 3,5 және 1 x 2,5/3,5) |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Спереди: 120/140/240мм; Сверху: 120/240мм; Сзади: 120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/airface-pure-pro/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483779268 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 28 500 ₸





