Компьютерлік корпус, Cougar, Airface 180, ATX/Micro ATX/Mini ITX/CEB, USB 3.0*2/Type-C, 4 Pole Headset Audio, RGB button, Салқындатқыш 2*18см RGB/1*12см ARGB PWN, Процессор салқындатқышының биіктігі 170 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 340 мм-ге дейін, 2*3.5"/1+1*2.5", Қалыңдығы 0,6мм, 483х220х410мм, пайдаланусыз, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.62 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 385VA40.0001 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 180 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 170 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 483x220x410 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 340 |
| ТҮК коды | 0200136443065 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 149714238 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1+1 (конвертируется из 3.5) |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдыңғы жағы: 240/280/360мм; Жоғарғы жағы: 240/280 мм; Артқы жағы: 120/140 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | CEB / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483779985 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 115 ₸





