Компьютерлік корпус, Cougar, Airface ECO RGB White, E-ATX/CEB/ATX/Micro ATX/Mini ITX, USB Type-C/2*3.0, HD-Audio+Mic, Салқындатқыш 2*18см/1*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 190 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 390 мм-ге дейін, 2*3.5"/2*2.5", Қалыңдығы 0,6 мм, 509х240х480мм, Пайдаланусыз, Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGR-5YA2W-RGB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 160 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 190 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 509x240x480мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 390 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 сыртқы |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Жоғарыдан:120/140/240/280/360мм; Артынан:120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/airface-eco-rgb/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | CEB / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4710483778735 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 308 ₸





