Сумен салқындатылатын салқындатқыш, Thermaltake, TOUGHLIQUID Ultra 280 All-In-One Liquid Cooler, CL-W374-PL14BL-A, Intel :LGA 2066/20113/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150 және AMD :AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2/ FM1, TDP 300W, 2*140мм ARGB желдеткіш, 500-2000 R.P.M, 33,2 dB(A), 119,1 CFM, 4pin, 314x140x27mm, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Thermaltake |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | CL-W374-PL14BL-A |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.46 кг кг |
| Ауа ағыны | 119,1 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 314х140х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 140 |
| СЖО ұзындығы | 280 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 460 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 112866981 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 2000 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.thermaltake.com/toughliquid-ultra-280-all-in-one-liquid-cooler.html |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin |
| Шу деңгейі | 33,2 дбА |
| Штрих-код | 4713227536912 |
| Қуатты тұтыну | 4,08 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 5,04 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 105 900 ₸





