Компьютерный корпус, Cougar, Duoface Pro RGB (White) CGR-5AD1W-RGB, CEB/ATX/Micro ATX/Mini ITX, USB 1*Type C/2*3.0/1*2.0, HD-Audio+Mic, Кулер 3*12см ARGB/1*13см ARGB, Высота процессорного кулера до 190 мм, Длина VGA до 390мм, 2*3.5"/2*2.5", Толщина 0,6мм, 496x240x465мм, Без Б/П, Белый
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGR-5AD1W-RGB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 190 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 496x240x465мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 390 |
| ТҮК коды | 0200158641081 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 116053824 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280/360мм; Жоғарыдан:120/140/240/280/360мм; Артынан:120/140мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7+3 слоттар |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик, шыны |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/duoface-pro-rgb/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | CEB / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4710483775352 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 54 750 ₸





