Компьютерлік корпус, Cougar, FV150 RGB White, ATX/Micro ATX/Mini ITX, USB 1*Type C/2*3.0, 4 Pole Headset Audio, Салқындатқыш 4*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 180 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 400 мм-ге дейін, 2*3.5"/1+1*2.5", Ұяшық 7+3, Қалыңдығы 0,6 мм, 400х300х420мм, пайдаланылмаған, ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FV150 RGB White |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 180 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 400х300х415 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200210258332 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 128031552 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Көлденең |
| Кеңейту слоттары | 7+3 слоттар |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик, шыны |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/fv150-rgb/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4710483778247 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 850 ₸





