Компьютерлік корпус, Cougar, CFV235 WH, E-ATX/CEB/ATX/Micro ATX, USB 1*Type C/2*3.0, 4 Pole Headset Audio, RGB button, Салқындатқыш 3*12см ARGB PWM, Процессор салқындатқышының биіктігі 175 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 430 мм-ге дейін, 2*3.5"/2+2*2.5", Ұяшық 7, Қалыңдығы 0,6 мм, 493х235х460мм, пайдаланылмаған, ақ
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 16.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 382DA40.0002 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 3 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 175 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 493x235x460 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 430 |
| ТҮК коды | 0200208582890 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748983 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 4 ішкі (оның 2-уі 3,5-тен түрлендіріледі") |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғары: 120/140/240/280/360 мм; Артқы жағында: 120 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | CEB / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең/Тік |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4711649770099 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 69 108 ₸





