Смарт сағаттар, Kieslect, Lady Watch Lora 2, YFT2051EU / YFT2097EU, Дисплей 1.3" AMOLED Рұқсат 360 x 360 Сорапқа төзу (ІR68) Бқоймай тартылған ыдыстар.Койын қақпалығының қақпалығы 200 мм АС ОжАҚ РШШ АФС-230 111 V35 АФС-2 1С 165 & 110165 Аическим = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kieslect |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LED дисплей | AMOLED |
| Батарея сыйымдылығы | 210 МАч |
| Артикул | YFT2097EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 50 |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 5 күнге дейін |
| Толық зарядтау уақыты | 2 сағатқа дейін |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 41,2х11,2 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 1,3" |
| ТҮК коды | 0200165212441 |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Тауардың коды Kaspi | 116620882 |
| Жинақтау | Магнитті зарядтау негізі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Баудың материалы | Силикон |
| Циферблат материалы | Қаттылығы жоғары шыны |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Рұқсат | 360x360 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android 7.0 және одан жоғары, IOS 12.0 және одан жоғары |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP68 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Қуат көзінің түрі | Литий-ионды |
| Штрих-код | 6974377570449 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 990 ₸





