Үздіксіз қуат көзі, CyberPower, HSTP3T20KEBCWOB, Үш фазалы (3Ф/3Ф), On-Line, 20кВА/18кВт, Батареялар: 12Ач/40 дана. (жиынтықта жеткізілмейді), қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 106 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В х 40 дана. немесе 40 данадан тұратын топтарда. (жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады) |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | HSTP3T20KEBCWOB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0.01Гц |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 304-478В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | RS-232 (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200310019277 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 20000ВА / 18000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±240В |
| Көлем | 0.66 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Қосылу түрі | Терминалдық қалып |
| Батарея жинағын қосу түрі | Терминалдық қалып |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | SNMP/HTTP - негізінен RMCARD205 көмегімен |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856278002 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 683 990 ₸



