Тамақтану блогы, Formula V, FV-FV-550LT, 550W, ATX, АРҒС, 20+4 pin, 4+4pin, 4*Sata, 3*Molex, soce Inzeliooks.rustrombruce, Шақтасы, 165С50 1NV 135С 1қсаны бар астроэнерленген тоңмай құбырларының қоқымның торапқа тозаңдар мен қоқымдарды қамти = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | FV-550LT |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 1.62 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200301566506 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 162986509 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 1 |
| SATA қосқыштарының саны | 4 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 550 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.formulav-line.com/ru/production/fv-550lt/?color=black-ru |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711401667759 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 258 ₸





