Гарнитура, HyperX, 4P5L7AX, HX-HSCS-BK/EE, Cloud Stinger, Айналмалы микрофон, Динамикалар 50 мм, 30-500 мВт, 50-18000гц, 3.5 Mіncjque = ұзағырықтығы- 2,5 милийден төмен болмайтын, дерті, тырнекиті бар стектор мен шағын аяшалы шамның қораптары; Черной; Центринасы = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HyperX |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4P5L7AX#ARL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 10 |
| Салмақ | 0.6 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Дауыс зорайтқыш байланыс | 50 мм, неодим магниттерімен |
| Кабель ұзындығы | Гарнитура 1.3 м + Y-ұзартқыш кабель 1.7 м |
| Интерфейстер | 3,5 мм (шағын ұяшық) |
| ТҮК коды | 0200188996489 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 4803637 |
| Материал | Металл, пластик |
| Микрофон | Бір бағытты, шуды болдырмайтын |
| Қуаты (Вт) | 30 - 500 мВт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қарсылық (кедергі) | 30 Ом |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Бекіту түрі | Доғалық |
| Жиілігі | 18 Гц – 23000 Гц |
| Микрофон жиілігі | 50 Гц- 18000 Гц |
| Микрофонның сезімталдығы | 40±3 дБ |
| Штрих-код | 196188486931 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 32 990 ₸





