Микшерлік пульт, Razer Audio Mixer, RZ19-03860100-R3M1, 10Гц - 20кГц, А/Ц және Ц/А түрлендіру: 24бит @48кГц, Динамикалық диапазон: > 110дБ, "Сигнал-шу" арақатынасы: > 100дБ, ҚНК+шу: < --90дБ, Арналардың өзара кедергілері: < --90дБ, Аналогты аудиомикшер, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.04 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ19-03860100-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 155х115х55,3 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жиілік диапазоны | 10 Гц-тен 20 КГц-ке дейін |
| ТҮК коды | 0200216360206 |
| СЭҚ ТН коды | 8543708000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106244585 |
| Жинақтау | USB 2.0 Type-A/Type-C кабелі, 1 дана. |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | USB арқылы қуат алады |
| Жарықтандыру | Барлық түймелерге арналған Razer Chroma RGB (48В фантомдық қуат түймесінен басқа) |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5В / 500мА |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Сигнал-шу арақатынасы | > 100 дБ |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/broadcaster/razer-audio-mixer?sku=RZ19-03860100-R3M1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Аналогты аудиомикшер |
| Штрих-код | 8886419377160 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 95 990 ₸





