Гарнитура, HyperX, 727A8AA, Cloud III - Gaming Headset (Black), иілмелі түсіру микрофоны, 53 мм динамика, 150 мВт, 15-2500 грамдар.Сөндіріп алу үшін пайдаланылған диаметрлері бар 1 1 1 1 бар диаметрге дейінгі камерасы 150 1-250 км; GPS үшін кемшілік үшін арналған камераның барматі; GPS үшін аспалы дискуртты дискті камералық түрде белгі беретін цилиндр; = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HyperX |
| Микрофон | алмалы-салмалы |
| жалғағыштың түрі | USB |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 727A8AA |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 10 |
| Салмақ | 0.81 кг кг |
| Салмағы (г) | 0.64 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 53 мм |
| Дыбыс | Виртуалды 7.1 |
| Интерфейстер | 3.5 мм MiniJack, USB Type-A |
| ТҮК коды | 0200190980308 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 111157808 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 64 Ом |
| Микрофон түрі | Алмалы-салмалы |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымды |
| Жиілік диапазоны | 10 Гц - 21 КГц |
| Сезімталдық | 100dBSPL/мВт,1 КГц |
| Микрофонның сезімталдығы | -42 дБ |
| Штрих-код | 197029008220 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 60 990 ₸





