Компьютерлік корпус, Gamemax, 1108-5961R0028, G561E-BK, Mid-Tower, ATX/mATX/Mini-ITX, USB3.0*1 /USB2.0*2, HD-Audio, Салқындатқыш 1*12см FRGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 160мм, VGA ұзындығы 360мм, Бөлімдер саны 2*3,5" / 2*2,5" /1*5,25", Болат/Шыңдалған шыны, 370х180х427мм, Б/П жоқ, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1108-5961R0028 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 435х180х412мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 360 |
| ТҮК коды | 0200210234305 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142297444 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Бөлімдер саны 5.25 | 1 сыртқы бөлік |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан: 120/240мм; Артынан: 120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/en/eco-range/3333.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858770934 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 900 ₸





