Компьютерлік корпус, Gamemax, T20 BK, 9101-1000R0001, Mid-Tower, M-ATX, USB3.0*1/Type-C*1/ HD-Audio, Кулер ARGB 2х12 см; Целеметрикалық қурықтының ұзындығы - 16хл, диаметр 1*2,5х30х30 дейінгі; Жылыныпты қабат 1...35х75х6250х82х30 км; Жылмаңдап атқыш құбыр Му = = = = = = такие Б/П Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9101-1000R0001 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 340х215х448 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 382 |
| ТҮК коды | 0200208582968 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145945357 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 1 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Сзади: 120/240/360мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Жоғарғы |
| Кеңейту слоттары | 5 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/Infinity/5636.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | SFX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858778350 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 55 900 ₸





