ASUS, ROG Flow Z13 GZ302EA-RU045W, 90NR0JY1-M002E0, 13,4",275K 2560х1600, IPS, 180Hz, Rуzen AІMAX|395, 32GB LPdDR5Х, 1TB CHD M. 2 ASW, ASW, ADW.rombrouns, theWophodu = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Жинақтауыш типі | SSD |
| Түрі | Ноутбук |
| Алдын ала орнатылған ОЖ | Windows 11 |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Жедел жад | |
| Жедел жад түрі | LPDDR5x |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GZ302EA-RU045W |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Бейне карта | Radeon 8060S Graphics |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 13,3" |
| ТҮК коды | 0200149257550 |
| СЭҚ ТН коды | 8471300000 |
| Тауардың коды Kaspi | 135922585 |
| Жинақтағыштың көлемі | 1 TB |
| ЖЖҚ көлемі | 32 ГБ |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Операциялық жүйе | Windows 11 Home |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | AMD Ryzen AI MAX+395 |
| Экран ажыратымдылығы | 2560х1600 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран матрицасының түрі | IPS |
| Ноутбук түрі | Негізгі ноутбук |
| Штрих-код | 4711387892756 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 534 990 ₸





