Компьютерлік корпус, Gamemax, Brufen COC, 1126-3608R0043, Mid Tower, E-ATX/ATX/ m-ATX/ITX, USB3.0*2, Type-C*1, HD-Audio, ARGB 5*12см салқындатқыш, Процессор салқындатқышының ұзындығы 170мм, VGA ұзындығы 340мм, Бөлімдер саны 2*3,5" / 2*2,5", Болат/ Шыңдалған шыны, 436х210х461мм, Б/П жоқ, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1126-3608R0043 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 5 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 170 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 415х210х435 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 340 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615299 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдыңғы жағы:120/140/240/280мм; Жоғарғы жағы:120/240 мм ; Артқы жағы:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/alpha/3790.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | E-ATX / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858773256 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 57 900 ₸





