Гарнитура, Razer, Barracuda, RZ04-03790300-R3M1, Сымсыз, кіріктірілген микрофон, динамиктер 50 мм, 20 Гц – 20 кГц, 32 Ом (1 кгz), Play Vejceschirodudunci. USB
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.5 м |
| Түсі | Қызғылт |
| Сезімталдық | 96 дБ |
| Микрофон | Кіріктірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03790300-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.9 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 40 сағатқа дейін |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | THX Spatial Audio |
| Интерфейстер | 3.5 мм шағын джек, 2.4 гГц, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200164482111 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 110895425 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Зарядтауға арналған қосқыш | USB Type-C |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | ДК / PlayStation / Android және ioS |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.ru/product/gameaudio/razer-barracuda?sku=RZ04-03790100-R3M1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Микрофон түрі | Кіріктірілген |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымсыз / Сымсыз |
| Жиілік диапазоны | 20 Гц – 20 КГц |
| Штрих-код | 8886419379935 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 88 990 ₸





