Гарнитура, Razer, Kaira X for Xbox, RZ04-03970500-R3M1, Ойын гарнитурасы, Икемді айналмалы микрофон, 50 мм динамиктер, ең жоғары дыбыс сапасы үшін диаметрі 50 мм Razer™ TriForce эмитенттері, Жиілік диапазоны: 20 Гц – 20 КГц , Микрофонның сезімталдығы 1 КГц: -42±3 дБ, 3,5 мм (mini jack), Қызыл
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Түсі | Қызыл |
| Сезімталдық | 96 дБ |
| Микрофон | бұрма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03970500-R3M1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 8 |
| Салмақ | 0.77 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Динамиктердің диаметрі | 50 мм |
| Дыбыс | Windows Sonic көлемді дыбысы |
| Интерфейстер | Xbox Wireless, 3.5 мм MiniJack |
| ТҮК коды | 0200165209236 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 110932666 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | S / Nintendo Switch / Android & iOS|ПК / Mac / Xbox One / Xbox Series X |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.razer.com/console-headsets/razer-kaira-x-for-xbox |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Микрофон түрі | Кіріктірілген |
| Құлаққаптардың түрі | Толық өлшемді |
| Қосылу түрі | Сымды |
| Жиілік диапазоны | 20 Гц – 20 КГц |
| Штрих-код | 8886419379584 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 32 990 ₸





