Компьютерный корпус, Gamemax, Hype-A BK, 9101-0000R0165, 14100902944, Mid-Tower, ATX/ M-ATX/ M-ITX, USB3.0*1/ USB2.0*2/ HD-Audio, Кулер ARGB 4*12см, Высота процессорного кулера 157мм, Длина VGA 400мм, Количество отсеков 2*3,5" / 3*2,5", Сталь/Закаленное стекло, 418*280*435 мм, Без Б/П, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9101-0000R0165 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 4 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 418х280х410мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 400 |
| ТҮК коды | 0200210233834 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145615290 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 3 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Үстіңгі жағы: 120/240/280/360мм; Артқы жағы: 120мм; Бүйірлік: 240/360 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://gamemaxpc.com/ru/list_175/3913.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Тік |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6931858778275 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 68 900 ₸





