Робот-шаңсорғыш, Xiaomi, Robot Vacuum X20 Pro/C102 (BHR8859EU) жинақталған қуатты станциясымен қоса - автоматты түрде өзін өзі тазарту, өзін өзі кептіретін және суды шағатын;
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Түрі | Робот |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 18.42 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 5200 МАч |
| Батарея сыйымдылығы | 4800 МАч |
| Артикул | D102GL |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 2,5 сағат |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 340,5х310,5х59 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Суға арналған резервуардың сыйымдылығы | 4 л |
| ТҮК коды | 0200120883457 |
| СЭҚ ТН коды | 8508110000 |
| Тауардың коды Kaspi | 124484663 |
| Қуаты (Вт) | 60 Вт |
| Сору қуаты | 7000 Па |
| Номиналды кернеу | 14,4 Жылы |
| Шаң жинағыштың көлемі (станция) (мл) | 4000 |
| Суға арналған резервуардың көлемі (мл) | 4000 |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| Тазалау алаңы толық зарядта (м2) | 120 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өздігінен тазалау станциясы | Иә |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Штрих-код | 6941812792322 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 249 990 ₸





